Igår dekorerade jag några blockljus som jag hade liggande. Jag brukar köpa på mig när jag hittar fina, billiga. De blir så fina när man fixar lite med dem. Denna gång blev det med tyg, spetsar och band, det mesta fyndat på loppis. Jag har fäst tygerna och banden på baksidan med små knappnålar.
Ljusen är perfekta att ta med sig om man ska på spontanbesök hos någon vän. Eller så använder jag dem själv, för jag blev väldigt förtjust i den vårigt romantiska känslan.
Ljusen är perfekta att ta med sig om man ska på spontanbesök hos någon vän. Eller så använder jag dem själv, för jag blev väldigt förtjust i den vårigt romantiska känslan.
Fint! Vilken bra idé!
SvaraRaderaDe blev ju superfina, och härligt med lite vårfärger :-)
SvaraRaderaKram Johanna
Hej alla, jag heter Hussam Hijjawi Zain am från Jordanien, jag har precis fått mitt lån nu från låneinstitut, de är ett nytt legitimt låneföretag från 2025 och det har inte varit länge sedan jag fick mitt lån från dem jag fick mitt lån från dem idag och nu när jag postar det här meddelandet är jag väldigt glad att det här företaget är riktigt bra så alla som behöver ett lån kontakta det här företaget de är riktigt bra, det är e-post.. loancreditinstitutions00@gmail.com WhatsApp:.. +393512114999. eller WhatsApp: +393509313766.
SvaraRadera